Image effect kit (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Basic
sv: Grundläggande

en: image
sv: bild

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Angle
sv: Vinkel

en: pixels
sv: pixlar

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sv: Det valda bildverktyget "%toolkit" klarar inte av att hantera "%function".

en: Provides image manipulation tools.
sv: Tillhandahåller verktyg för bildmanipulation.

en: Bubble
sv: Bubbla

en: Wave
sv: Våg
