Image effect kit (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: !name must be a number.
is: !name verður að vera tala.

en: Size
is: Stærð

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Font
is: Leturgerð

en: Text
is: Texti

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Basic
is: Einfalt

en: image
is: mynd

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
is: Valið myndbreytiverkfæri %toolkit getur ekki unnið rétt úr aðgerðinni %function.
