Image effect kit (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Size
te: కొలత

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
te: ఎంచుకున్న బొమ్మ పనిముట్ల పెట్టె %toolkit, %function ను సరిగ్గా ప్రాసెస్ చెయ్యలేకపోతోంది
