Image effect kit (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: !name must be a number.
es: !name debe ser un número.

en: Size
es: Tamaño

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Font
es: Fuente

en: Text
es: Texto

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Basic
es: Básico

en: Negate
es: Negar

en: Watermark
es: Marca de agua

en: image
es: imagen

en: Border color
es: Color de borde

en: Radius
es: Radio

en: pixels
es: píxeles

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
es: El juego de herramientas de manejo de imagen %toolkit seleccionado no puede procesar correctamente %function.

en: Snow
es: Nieve

en: Provides image manipulation tools.
es: Proporciona herramientas de manipulación de imágenes.

en: Bubble
es: Burbuja

en: !name is required.
es: Se requiere !name.
