Image effect kit (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Size
sr: Величина

en: Text
sr: Текст

en: Text color
sr: Боја текста

en: Negate
sr: Негација

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sr: Одабрана алатка за руковање сликама %toolkit не може исправно да обради %function.
