Image effect kit (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: image
bo: པར་རིས

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Provides image manipulation tools.
bo: པར་རིས་བཟོ་བཅོས་ཀྱི་ལག་ཆ་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་པ།
