Image effect kit (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Font
my: စာလုံး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: image
my: ပုံရိပ်
