Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Display type
da: Display-type

en: General options
da: Generelle indstillinger

en: Field types
da: Felttyper

en: Inline Form Errors
da: Indlejrede formularfejl
