Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Display type
gl: Tipo de vista
