Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас
