Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: General options
lv: Vispārējās iespējas
