Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge
