Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Display type
az: Ekran növü

en: Field types
az: Sahə növləri
