Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Field types
et: Väljade tüübid
