Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Field types
fi: Kenttätyypit
