Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Field types
pl: Typy pól

en: Inline Form Errors
pl: Wbudowane Błędy Formularzy (Inline Form Errors)
