Inline Form Errors (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Inline Form Errors
sv: Felmeddelanden inuti formulär
