Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: General options
de: Allgemeine Optionen

en: Default display settings
de: Standard-Anzeigeeinstellungen

en: Field types
de: Feldtypen
