Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: <default>
hu: < alapértelmezés >

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: General options
hu: Általános beállítások

en: The settings have been saved
hu: A beállítások elmentése megtörtént

en: Default display settings
hu: Alapértelmezett megjelenítési beállítások

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: What do you want to do with the original messages block at the top of the page?
hu: Mi legyen az eredeti hibaüzenetek sorsa az oldal tetején?

en: Leave the messages in place (default Drupal behaviour)
hu: Maradjanak az üzenetek a helyükön (Drupal alapértelmezett)

en: Remove all messages (Show nothing)
hu: Az összes üzenet eltávolítása (Ne mutasson semmit)

en: General error message
hu: Általános hibaüzenet

en: Form conversion
hu: Űrlap átalakítás

en: All fields will be converted
hu: Az összes mező át lesz alakítva

en: Leave the messages in place
hu: Haggya az üzeneteket a helyükön

en: Show an alternate error message
hu: Mutasson egy alternatív hibaüzenetet

en: Remove all messages
hu: Minden hibaüzenet eltávolítása

en: Show an alternate error messages
hu: Mutasson alternatív hibaüzeneteket

en: Remove all message
hu: Minden hibaüzenet eltávolítása

en: The form %form_id has already been added.
hu: %form_id azonosítójú űrlap már hozzá van adva.

en: The form_id %form_id is invalid.
hu: %form_id űrlapazonosító érvénytelen.

en: The form %form_id has been added.
hu: %form_id azonosítójú űrlap hozzáadva.

en: Are your sure you want to delete the form %form_id
hu: %form_id azonosítójú űrlap biztosan törölhető?

en: The form %form_id has been deleted.
hu: %form_id azonosítójú űrlap törölve.

en: IFE or Inline Form Errors allows you to place form submission error inline with the form elements. Three options are provided for setting your inline error behaviour. You can configure the default behaviour or override the behaviour on a per form basis. You can add as many forms as you like.
hu: Az <em>Inline Form Errors</em> (röviden csak IFE) modul lehetőséget biztosít, hogy a hibaüzenetek közvetlenül az érintett űrlapelemek mellett jelenjenek meg. Három lehetőség közül lehet választani. Megadható egy alapértelmezett viselkedés, de minden űrlap egyénileg is beállítható.

en: IFE provides three behaviours for the configured forms
hu: Az <em>Inline Form Errors</em> (röviden csak IFE) modul három lehetőséget biztosít a megadott űrlapokhoz

en: <strong>Leave the messages in place</strong>, this option will copy the error messages and place them inline. The original error messages set by Drupal will remain in place
hu: <strong>Maradjanak a hibaüzenetek a helyükön</strong>, ez a beállítás lemásolja a Drupal alapértelmezett üzeneteket, és a megfelelő űrlapelem mellé helyezi. Az eredeti hibaüzenetek a helyükön maradnak

en: <strong>Show an alternate message</strong>, this option will replace the original messages with a generic error message such as 'Please correct all errors.'. This message can be set in the IFE configuration page. The original error messages are placed inline with the form elements
hu: <strong>Jelenjen meg egy másfajta hibaüzenet:</strong> lecserélhető a Drupal által adott hibaüzenet egy saját szövegre, például „Ki kell javítani a hibás mezőket” vagy hasonló. Ezt az üzenetet az <em>Inline Form Errors</em> modul beállításainál lehet megadni. Az eredeti hibaüzenetek továbbra is megjelennek, de az űrlapelemek mellett

en: <strong>Remove all messages</strong>, this option will remove all error messages and place them inline with the form element
hu: <strong>Minden üzenet eltávolítása</strong>, ez a beállítás eltávoltíja az öszes hibaüzenetet, és a megfelelő űrlapelem mellé helyezi azokat

en: In all cases only the messages related to the form will be touched. All other messages will remain in tact.
hu: Mindig csak az űrlapot érintő üzeneteket változtatja meg a modul. A többi üzenet változatlan formában jelenik meg.

en: administer inline form errors
hu: Inline Form Errors beállítása

en: Delete form_id
hu: <code>form_id</code> azonosítójú űrlap törlése

en: Put form error messages inline with the form elements
hu: Kerüljenek a hibaüzenetek az űrlapelemek mellé

en: Form ID: @form_id
hu: Űrlap azonosító: @form_id
