Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
