Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Field types
sk: Typy polí
