Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
