Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Enabled
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: General options
vi: Tùy chọn chung
