Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ
