Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu
