Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Default
bg: По подразбиране

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Custom
bg: Персонализиран
