Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Default
bn: ডিফল্ট
