Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Display type
bs: Tip prikaza
