Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Default
ca: Per defecte

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Field types
ca: Tipus de camps
