Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Default
cs: Výchozí

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Custom
cs: Vlastní

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: The settings have been saved
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Field types
cs: Typy polí
