Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Default
cy: Diofyn

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Custom
cy: Addasu

en: Display type
cy: Dangos math
