Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
