Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Enabled
fr: Activé

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Default
fr: Par défaut

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: General options
fr: Options générales

en: Field types
fr: Types de champs
