Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી
