Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Custom
he: מותאם

en: Display type
he: סוג תצוגה
