Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Display type
is: Birta tegund

en: Field types
is: Tegundir svæða
