Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Default
ja: デフォルト

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Custom
ja: カスタム

en: Display type
ja: 表示形式

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Inline Form Errors
ja: インラインフォームエラー
