Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Default
jv: Gawan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Custom
jv: Kostum
