Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ
