Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
