Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: General options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು
