Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Default
lt: Numatytasis

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Custom
lt: Savitas

en: Display type
lt: Rodymo tipas
