Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: मनचाहिदो
