Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Default
ps: تلواله

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Custom
ps: خپلېخوښه
