Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Enabled
pt: Ativado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Default
pt: Predefinido

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Custom
pt: Personalizado

en: Display type
pt: Mostrar tipo
