Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Default
ru: По умолчанию

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Custom
ru: Собственная

en: Display type
ru: Тип отображения

en: The settings have been saved
ru: Настройки были сохранены

en: Field types
ru: Типы полей

en: Inline Form Errors
ru: Ошибки встроенной формы
