Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత
