Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Default
uk: Базово

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Custom
uk: Власний

en: Display type
uk: Тип відображення

en: General options
uk: Загальні параметри

en: The settings have been saved
uk: Настроювання були збережене

en: Field types
uk: Типи полів

en: Inline Form Errors
uk: Приєднані помилки форм
