Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Default
af: Verstek
