Inline Form Errors (7.x-2.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra
